Dworek Stara Ruś
Stara Ruś, podlaskie
- 960 000 zł
- 180 m²
- 5 333,33 zł/m²
Sebastian Cwalin...
Skontaktuj się
Dworek Stara Ruś
Stara Ruś, podlaskie
zaktualizowane:
15 maja 2026
Dworek Stara Ruś
Zaktualizowane: 15 maja 2026
960 000 zł 180 m² 5 333,33 zł/m²
Warto zadzwonić
wysokie zainteresowanie
dworek/pałac
6
28 578 m²
-
-
Zobacz na mapie
Rodzaj domu:
dworek/pałacLiczba pokoi:
6Powierzchnia działki:
28 578 m²Miejsce postojowe:
-Rok budowy:
-Szczegóły ogłoszenia
- Typ oferty: dom na sprzedaż
- Cena: 960 000 zł (5 333,33 zł/m²)
- Rynek: wtórny
- Dostępny: natychmiast
- Forma własności: własność, księga wieczysta
- Charakterystyka domu 180 m², 6 pokoi; stan: dobry
- Budynek: dworek/pałac
- technika budowy: tradycyjna; materiał budowy: drewno; pokrycie dachu: blacho-dachówka
- Działka: 28 578 m²
- kształt: nieregularny; teren zróżnicowany, staw / oczko wodne
- dojazd drogą asfaltową
- Powierzchnia dodatkowa: piwnica, strych
- Kuchnia: oddzielna
- Media: prąd, woda miejska / wodociąg, siła; ogrzewanie: centralne ogrzewanie
- Źródło: biuro nieruchomości: Podlaskim Szlakiem Nieruchomości, zaktualizowane: 15.05.2026
- numer ogłoszenia: 13/04/26
Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej
Lokalizacja
- Adres: Stara Ruś, Wysokie Mazowieckie, wysokomazowiecki, podlaskie
- Otoczenie: łąka
Opis nieruchomości
Lokalizacja:
Stara Ruś gmina (wiejska) Wysokie Mazowieckie, powiat wysokomazowiecki, województwo podlaskie.
Przedmiotem sprzedaży jest nieruchomość gruntowa zabudowana składająca się z pięciu (5) działek bezpośrednio sąsiadujących ze sobą, tworzących jedną całość, o łącznej powierzchni 2,8578 h. Na terenie dwóch z tych działek znajduje się zabytkowy dwór z początku XX wieku, wpisany do rejestru zabytków (nr rej.: A-406 z 30.05.1990r.) oraz dwa budynki gospodarcze. (...)
889 588...
889 588 877